Wiśniewski Marcin: 11 pkt.
(5-4-0-2)
Piotr Hull, Krzysztof Józefiak, Konrad Kleszczewski, Błażej Świętanowski, Michał Mystkowski, Marcin Wiśniewski, Marek Wiśniewski, Mariusz Wojciechowski,
Krzysiek Lejdyn, Michał Machnicki, Maciej Marszałek, Konrad Morawski, Piotr Parol, Michał Rukat, Damian Wilczak, Michał Winek,

Zaległy mecz pomiędzy Barberian a Marshallion.pl lepiej zaczęli zawodnicy w czerwonych trykotach, którzy kilka razy przeprowadzili groźne akcje. Żadna z nich nie zakończyła się golem, za to pierwszy groźny atak nominalnych gospodarzy. W 5 minucie wynik otworzył Krzysztof Jozefiak. Chwilę później był remis po strzale Krzysztofa Lejdyna, ale potem drużyna w czarnych strojach wrzuciła na wyższy bieg i od 9 minuty do 16 strzeliła siedem goli, głównie za sprawą duetu Jozefiak - Mariusz Wojciechowski. Na sekundy przed gwizdkiem zapraszającym oba zespoły na przerwę swoją drugą bramkę zdobył Lejdyn i pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 8:2. Po zmianie stron gospodarza nie zwalniali tempo i raz za razem dziurawili siatkę rywali. Finalnie wygrali aż 16:2, wybornie zagrali wspomniani wcześniej napastnicy (zarówno Krzysztof Jozefiak jak i Mariusz Wojciechowski zdobyli po 7 trafień), lecz cała drużyna pracowała na ten sukces. Dzięki tej wygranej tytuł już na pewno trafi do Barberian, Marshallion.pl zaś zakończył sezon na siódmym miejscu.