Winek Michał: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Bartłomiej Bogusłowicz, Ignacy Cichocki, Karol Grychtol, Maciej Lasikowski, Łukasz Męczyński, Tomasz Miśkiewicz, Paweł Szydlik, Łukasz Tomaszewski,
Grzegorz Bieńkowski, Bartosz Figat, Arek Laudański, Michał Machnicki, Maciej Marszałek, Konrad Morawski, Piotr Parol, Michał Rukat, Michał Winek,

Spotkanie między HEG i Marshallion.pl zapowiadało się na bardzo ciekawe i takie też było w istocie. Nominalni gospodarze byli w tym starciu faworytem i od początku swoją boiskową postawą potwierdzali te prognozy. Wynik otworzył Paweł Szydlik, parę chwil później było już 2:0 po bramce Macieja Lasikowskiego. W 17 minucie goście zdobyli gola kontaktowego autorstwa Grzegorza Bieńkowskiego, ale jeszcze przed przerwą HEG trafił dwa razy za sprawą Szydlika i Tomasza Miśkiewicza i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1. Po zmianie stron na 2:4 potężnie huknął Piotr Parol, ale na 10 minut przed końcem wynik ustalił najlepszy na placu Miśkiewicz i trzy punkty trafiły do drużyny gospodarzy. HEG aktualnie znajduje się na piątej pozycji, ale do lidera traci jedynie trzy punkty. Marshallion.pl zaś na ten moment zajmuję ósme miejsce.