Winek Michał: 6 pkt.
(3-3-0-0)
Dominik Grzybowski, Konrad Kosowski, Marcin Krzemiński, Marek Maliszewski, Przemek Wojtachnio, Tomasz Zajchowski, Łukasz Zalewski,
Bartosz Figat, Daniel Kutyński, Mariusz Kutyński, Bartosz Żebrowski, Konrad Morawski, Piotr Parol, Cezary Przybylak, Michał Rukat, Michał Winek,

Spodziewaliśmy się ciekawego widowiska po meczu Moventum i Marshallion.pl i trzeba przyznać, że nie zawiedliśmy się. Wprawdzie to nominalni goście pierwsi wyszli na prowadzenie po golu w 4 minucie Bartosza Figata, ale potem inicjatywę przejęli goście i jeszcze do przerwy zdobyli trzy bramki. Najpierw Łukasz Zalewski doprowadził do wyrównania, potem Przemek Wojtachnio w 15 minucie strzelił na 2:1, a na sekundy przed końcem pierwszej odsłony ponownie trafił Zalewski i było 3:1. Po zmianie stron do ataku ruszyli zawodnicy w czerwonych trykotach i na efekty długo nie trzeba było czekać. W 25 minucie Piotr Parol pięknie zagrał do Figata, a ten wyłożył piłkę jak na tacy Bartoszowi Żebrowskiemu, sześćdziesiąt sekund później było 3:3 po strzale Figata. Ten sam napastnik był autorem trafienia 3:4. Gdy w 35 minucie potężnie z dystansu na 3:5 huknął Parol, wydawało się, że będzie już po meczu. Jednak zespół Moventum się nie poddawał i szybko zmniejszył straty po golu Dominika Grzybowskiego. Chwilę później goście ponownie odskoczyli na dwie bramki po uderzeniu Cezarego Przybylaka i do końca tego spotkania nie oddali już prowadzenia. Mashallion.pl po naprawdę dobrym meczu wygrał 6:4 i zaczął marsz w górę tabeli. Ich rywale póki co nie mogą pochwalić się zdobyczami punktowymi i szczęścia będą musieli poszukać w następnych kolejkach.