(4-4-0-0)
Michał Aleksandrowicz, Grzesiek Bołdak, Piotr Kowalczyk, Krzysztof Kowalski, Paweł Kowalski, Robert Leszczyński, Przemysław Rejmer, Bartek Stekowski,
Marek Bierca, Bartłomiej Bogucki, Oskar Górecki, Paweł Hardej, Michał Jaroszewski, Kamil Kadzikiewicz, Sebastian Kamiński, Marcin Łagowski, Marcin Małkowski,

Thriller dla Grosika.
W jedynym wtorkowym meczu drugiej kolejki pierwszej ligi Ligowca Mistrzów Jesień 2018 w szranki stanęły ekipy OBI oraz Grosika. Dla obu drużyn był to mecz numer dwa w obecnej kampanii, a swoje pierwsze starcia obie ekipy zgodnie przegrały dwoma bramkami. Pierwsza połowa była prowadzona w bardzo szybkim tempie ze zdecydowaną przewagą Grosika, który oddał prawie dwa razy więcej celnych strzałów. Jednak w piłce nożnej decydują gole, a nie statystyki. W tym elemencie obie drużyny już w pierwszych ośmiu minutach zafundowały nam istną kanonadę. Po niesamowitej wymianie razów po wspomnianych ośmiu minutach nominalni gospodarze prowadzili 3:2 i jak się później okazało taki wynik towarzyszył nam aż do przerwy. Strzały 13:9, celne 9:5. Po zmianie stron początkowo znów grę prowadził Grosik, ale z biegiem czasu goście coraz śmielej zapędzali się pod bramkę rywala, aż w końcu w 33' Bartłomiej Bogucki doprowadził do remisu 3:3. Odpowiedź gospodarzy była jednak natychmiastowa. Dwie minuty potem po trafieniu Piotra Kowalczyka znów na prowadzeniu byli „Taksówkarze”, z tym że tego prowadzenia już z rąk nie wypuścili. Do końca meczu emocje sięgały zenitu, ale wynik nie uległ już zmianie. Ostatecznie Grosik po dobrych zawodach, zasłużenie, lecz nie bez problemów pokonał OBI 4:3. Najlepszy na placu był autor trzech asyst Paweł Kowalski. Strzały 28:20, celne 19:12.