(7-4-0-0)
Patryk Borowski, Artur Figatowski, Piotr Gwóźdź, Adam Kwietniewski, Kamil Żak, Eryk Murawski, Paweł Mydłowski, Bartek Trześniak, Norbert Wierzbicki,
Bartłomiej Celiński, Michał Getke, Kamil Kopeć, Bartosz Kurowski, Daniel Przyborowski, Marcin Zaborek, Kamil Zajączkowski,

Pierwszy komplet punktów dla PGC.
W pierwszym wtorkowym meczu drugiej kolejki Ekstraklasy Ligowca Mistrzów Jesień 2018 Saska PGC Team podejmowała WideLaw. Nominalni gospodarze, którzy tym sezonem debiutują w LM mają już za sobą swój premierowy mecz, w którym wywalczyli remis. Z kolei dla gości był to mecz numer jeden w tej edycji. Można śmiało napisać, że początkowe minuty tego starcia ustawiły cały mecz. Kapitalny początek zanotowała ekipa z Saskiej, a dokładnie Kamil Żak, który od 3 do 7 minuty skompletował hatticka. Mało tego czwartą bramkę dołożył w 6' Bartek Trześniak, a honorowe trafienie w tej odsłonie dla gości zaliczył w 5' Marcin Zaborek. Zatem od 8' na tablicy świetlnej widniał rezultat 4:1, który mimo zdecydowanej przewagi gospodarzy utrzymał się do przerwy. Strzały 17:11, celne 10:6. Po zmianie stron nie mający nic do stracenia goście zaczęli dużo odważniej atakować, co w końcu zaczęło przynosić efekty. W 27' i 29' dwukrotnie instynktem strzeleckim błysnął Kamil Kopeć i było tylko 4:3. Mało tego w 34' Zaborek wpisał się na listę strzelców po raz drugi i mecz zaczął się od początku (4:4). Ten zryw kosztował jednak gości mnóstwo wysiłku, którego zabrakło w samej końcówce. Ta z kolei należała do najlepszego na placu Adama Kwietniewskiego, który golami w 37' i 40' przesądził o zwycięstwie swojej drużyny. Ostatecznie Saska PGC Team po bardzo ciekawych zawodach pokonała WideLaw 6:4, zdobywając tym samym swój czwarty punkt w sezonie jesiennym. Strzały 17:11, celne 10:6.