(8-6-0-0)
Piotr Dziubiński, Pedro Freire, Michał Gosatkowski, Rafał Hajbunowicz, Tomek Kalinowski, Rafał Marchewka, Marcin Popławski, Adrian Wrona, Damian Zalewski,
Maciej Brodecki, Michał Garbicz, Jakub Golba, Robert Gruszka, Wojciech Grzegorczyk, Łukasz Hajduk, Szymon Hus, Szymon Januszke, Jakub Kot, Rafał Kozłowski, Mateusz Żyłowski, Kamil Paź, Mateusz Pietrusiak, Patryk Szymczyk, Kamil Wilk,

Drugie zwycięstwo SGSP Warszawa
W meczu zamykającym wtorkowe zmagania drugiej kolejki Ekstraklasy Ligowca Mistrzów Jesień 2018 JMP mierzyło swoje siły z SGSP Warszawa. Obie ekipy mają za sobą po jednym rozegranym spotkaniu i obie zapunktowały. Lepiej w tym zestawieniu wypadli „Strażacy”, którzy pokonali samego mistrza, podczas gdy Jeronimo zremisował z PGC. Zdecydowanymi faworytami tego starcia byli nominalni gospodarze, którzy w ostatnim swoim sezonie ugrali wicemistrzostwo Ekstraklasy Ligowca Mistrzów. Od pierwszych minut ekipa SGSP w swoim stylu narzuciła zawrotne tempo, które utrzymała przez całe czterdzieści minut. Ich przewaga od początku spotkania nie podlegała wątpliwości. Grali szybciej, składniej zasypując bramkarza rywali gradem strzałów. Jednak jak to w piłce bywa, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. To JMP za sprawą gola bezpośrednio z rzutu wolnego autorstwa Adriana Wrony w 5' objął w tym meczu prowadzenie. Ich radość trwała tylko cztery minuty, kiedy to wyrównał Rafał Kozłowski. Na kolejne gole zawodnicy kazali nam czekać ładnych kilka minut, ale było warto bo końcówka była bardzo emocjonująca. Najpierw prowadzenie Strażakom w 16' dał Kamil Kot, ale dosłownie minutę potem wyrównał Piotr Dziubiński. Goście jednak dopięli swego i jeszcze przed przerwą prowadzenie SGSP dał Kamil Paź. Strzały 12:19, celne 8:13. Po zmianie stron Strażacy ruszyli na rywala niczym taran, zasypując go niezliczoną ilością celnych strzałów, z których jednak w większości obronną ręką wychodził golkiper JMP Tomek Kalinowski. W większości bo te najistotniejsze dla losów meczu jednak znalazły drogę do bramki. Najpierw obie ekipy strzeliły po golu (Pedro Freire, Kot). Potem przez blisko dziesięć minut oglądaliśmy kanonadę Strażaków, których skutecznie powstrzymywał wspomniany Kalinowski. Przełamanie przyszło w 32' kiedy to na 5:3 trafił po raz drugi w tym meczu Paź. Dwie minuty później było już praktycznie po meczu, gdy na 6:2 podwyższył Kamil Wilk. W ostatniej minucie obie ekipy zdołały strzelić jeszcze po golu. Dla gospodarzy w 39' trafił Rafał Marchewka, a wynik spotkania ustalił Michał Garbicz. Ostatecznie SGSP Warszawa zasłużenie pokonała JMP 7:4, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w sezonie jesiennym. Strzały 25:42, celne 13:23.