(4-5-0-0)
Bartosz Biernacki, Yaroslav Knir, Mariusz Radziszewski, Piotr Stanik, Sławomir Stodulski, Max Vernerey,
Tomasz Bieleń, Damian Kudła, Isidoro Lopes Lucca, Daniel Radko, Albert Toma, Adam Wodnicki, Paweł Wojtowicz,

Citi United z kolejnym zwycięstwem
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Citi Wild Buffaloes oraz Citi United. Spotkanie to zaczęło się bardzo dobrze dla ekipy gości. Już w 5 minucie zdołali oni strzelić pierwszą bramkę i wyjść na prowadzenie. Choć trafić do siatki nie było im łatwo i gol padł dopiero po kilku dobitkach. Potem przez długi czas utrzymywał się rezultat 0:1. Gospodarze walczyli o wyrównanie, ale nie potrafili stworzyć realnego zagrożenia pod bramką rywali. Po kwadransie gry Citi United podwyższyli swoją przewagę. Po raz drugi strzelał Damian Kudła. Do przerwy utrzymał się wynik 0:2. Po zmianie stron nadal wszystko układało się po myśli gości. W 25 i 27 minucie zdobywali kolejne bramki a dodatkowo wciąż kreowali świetne ataki zagrażające przeciwnikom. Coraz mniej czasu zostawało do końca i coraz mniejsze szanse na dobry wynik mieli gospodarze. A Citi United się nie zatrzymywali. W 34 minucie ponownie gola zdobył Kudła, w 38 Tomasz Bieleń, Swoje okazje mieli również inni zawodnicy. Mecz zakończył się wynikiem 0:6. Na wyróżnienie wśród zawodników gospodarzy zasłużył Mariusz Radziszewski, który najbardziej starał się dla swojej drużyny. PB