(3-2-0-0)
Iwaniuk-Sawczuk Rafał: 10 pkt.
(5-5-0-0)
Damian Chybiński, Marcin Fiedorowicz, Piotr Kowalski, Jacek Laszuk, Tomasz Raczewski, Grzegorz Rutkowski, Krystian Sokołowski, Jakub Wilczek,
Mateusz Dąbrowski, Marcin Drozdowski, Szymon Drozdowski, Rafał Iwaniuk-Sawczuk, Łukasz Migała, Paweł Olszta, Grzegorz Potepa, Mikołaj Przerwa, Dominik Szczych,

Nie mogło być inaczej
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły FC CPC oraz Rapid Risk. Goście świetnie rozpoczęli to spotkanie. Już w 2 minucie wyszli na prowadzenie a premierowego gola strzelił Szymon Drozdowski. Gospodarze zdołali się zrewanżować zaledwie 4 minuty później po ładnej samotnej akcji Piotra Kowalskiego. Potem przez długi czas utrzymywał się rezultat 1:1. Większe emocje przyszły w samej końcówce pierwszej połowy. W 19 minucie zdołali wyjść na prowadzenie gospodarze, gdy gola po mocnym strzale zdobył Kowalski. Chwilę potem wyrównał jednak Mikołaj Przerwa trafiając pod poprzeczkę. Na początku drugiej części meczu, po znakomitej indywidualnej akcji strzelił Szymon Drozdowski. Potem do 33 minuty nie oglądaliśmy bramek. W końcówce meczu nastrzelali się za to goście. Dołożyli 3 trafienia i wygrali 6:2. PB