(4-3-0-0)
Adam Gawęda, Rafał Jonas, Nikolaos Lazaridis, Marcin Luszniewicz, Adam Świeczkowski, Michał Mrozowski, Bartosz Wójcik, Karol Wrzoskiewicz,
Marcin Antonik, Błażej Czachor, Piotr Grabowski, Adam Kiszka, Adam Koteja, Michał Nojek, Krzysztof Stromecki,

Ostatnia bramka ozdobą spotkania
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Plata o Plomo oraz Loco Motiv. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Obie drużyny znakomicie rozgrywały piłkę budując swoje akcje ofensywne. Prezentowały znakomity poziom i toczyły zaciętą walkę o wyjście na prowadzenie. Nie było widać znacznej przewagi, którejś z drużyn. Mimo wielu okazji z obu stron, wynik nie ulegał zmianie. Przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero po kwadransie gry obejrzeliśmy pierwszego gola. Na prowadzenie wyszła ekipa gospodarzy po trafieniu Rafała Jonasa. Rezultat 1:0 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron nadal oglądaliśmy bardzo szybką i dynamiczną grę. W 25 minucie prowadzenie podwyższyła Plata o plomo, ale błyskawicznie zrewanżowali się ich rywale. Po przejęciu piłki i mocnym strzale, gola zdobył Marcin Antonik. Loco Motiv cały czas walczył o wyrównanie, ale gospodarze dużo częściej atakowali na ich bramkę. W efekcie cały czas prowadzili aż do ostatniej minuty. Wtedy widniał wynik 3:2 i Loco Motiv miał okazję na remis. W ostatniej akcji meczu Plata o plomo strzeliła gola. Bartosz Wójcik po długim podaniu od Karola Wrzoskiewicza przelobował bramkarza gości. PB