(4-3-0-0)
Adrian Buczyniak, Krzysztof Józefiak, Rafał Małeta, Jarosław Senator, Bartosz Szymaniak, Tomasz Zdrojewski,
Tomasz Ciechoński, Maciej Kolasa, Maciej Kowal, Jakub Lewandowski, Davide Salvaneschi, Michał Wasilewski, Miłosz Wiechetek,

W pogoni za Rapid Riskiem
W kolejnym meczu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Albi Celestes oraz Kejskraszers. To spotkanie dla jednych i drugich miało szczególne znaczenie, gdyż był to bezpośredni pojedynek drużyn walczących o minimum drugie miejsce w obecnym sezonie. Wszystko przebiegało tak jak powinno. Mecz rozgrywał się na naprawdę wysokim poziomie i widać było zaangażowanie wszystkich piłkarzy od pierwszych minut. Początek lepszy miała ekipa gospodarzy. W 6 minucie wyszli oni na prowadzenie po golu Rafała Małety, chwilę potem było już 2:0, jak piłkę w siatce umieścił Jarosław Senator. Albi Celestes znakomicie utrzymywali dwubramkową zaliczkę i odpierali ataki rywali. Kejskraszers posiadali większą liczbę strzałów, jednak zawodzili w skuteczności. Dopiero w 18 minucie po rzucie karnym gola dla gości zdobył Maciej Kowal, ale tuż przed końcem pierwszej połowy gospodarze zdołali odpowiedzieć i do przerwy było 3:1. Po zmianie stron długo nie oglądaliśmy zmiany rezultatu choć nie brakowało sytuacji podbramkowych obu ekip. W 34 minucie kolejny cios zadali Albi Celestes i znaleźli się w znakomitym położeniu prowadząc wysoko w samej końcówce. Kesjkraszers mimo wielu prób nie dali rady odrobić strat. W ostatniej minucie rozmiary porażki zmniejszył Maciej Kolasa. Gospodarze zwyciężyli 4:2. PB