(3-3-0-0)
Damian Chybiński, Piotr Kowalski, Tomasz Raczewski, Grzegorz Rutkowski, Krystian Sokołowski, Jakub Wilczek,
Paulo Adrega, Bartosz Biernacki, Yaroslav Knir, Mariusz Radziszewski, Piotr Stanik, Sławomir Stodulski, Max Vernerey, Przemysław Wadowski,

Bardzo ciekawy pojedynek na otwarcie sezonu
W pierwszym starciu nowo rozpoczętego sezonu jesień-zima 2018 Ligi Citi Bankowej zmierzyły się nowe zespoły w tych rozgrywkach: FC CPC oraz Citi Wild Buffaloes. Początek nie wskazywał na wyraźną przewagę którejś z ekip. Akcje ofensywne oglądaliśmy zarówno pod jedną, jak i drugą bramką. Bardzo szybko, bo już po 5 minutach obejrzeliśmy pierwsze trafienie nowego sezonu. Autorem tego gola był Tomasz Raczewski, który wyprowadził drużynę gospodarzy na prowadzenie. Potem goście próbowali błyskawicznie odpowiedzieć, jednak FC CPC dobrze się bronili. Po kilku atakach Citi Wild Buffaloes udało się w końcu wyrównać. Na 1:1 strzelił Mariusz Radziszewski po podaniu Piotra Stanika. Niedługo później ten sam zawodnik ponownie wpisywał się na listę strzelców i już w 17 minucie skompletował hattricka. Jego zespół prowadził 3:1 i utrzymał taki wynik do przerwy. Od początku drugiej części meczu oglądaliśmy mnóstwo doskonałych i… zmarnowanych akcji bramkowych przez obie drużyny. Najpierw gospodarze trafiali w słupek z kilkudziesięciu centymetrów, później ich rywale nie wykorzystywali sytuacji sam na sam z bramkarzem. W późniejszej fazie spotkania FC CPC zaczęli znacznie częściej przebywać pod bramką przeciwnika. Dzięki dwóm świetnym akcjom duetu Piotr Kowalski-Tomasz Raczewski, gospodarze doprowadzili do wyrównania. Coraz mniej czasu brakowało do zakończenia tego pojedynku, którego nadal brakowało rozstrzygnięcia. Niestety w takim momencie Jakub Wilczek skierował piłkę do własnej bramki i tym samym ułatwił zadanie gościom. W końcówce obie ekipy walczyły o korzystny rezultat i obie zdobyły po jednym golu. Pozwoliło to jednak na zwycięstwo drużynie Citi Wild Buffaloes. Zdobyli oni swoje pierwsze punkty w naszych rozgrywkach. PB