(2-0-0-0)
Tomasz Ciechoński, Maciej Kowal, Jakub Lewandowski, Raul Recio, Patryk Tyborowski, Michał Wasilewski, Miłosz Wiechetek, Sylwester Zywer,
Gabrielle D'arco, Adam Nowak, Kamil Piotrowicz, Ciaran Roche, Łukasz Rzeszotarski, Vladyslav Sytnikov,

Ogromne zwycięstwo na początek!
W drugim spotkaniu nowego sezonu jesień-zima 2018 Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą ekipy Kejskraszers oraz Red Devils. W poprzednich rozgrywkach te drużyny dzieliła przepaść jeżeli chodzi o poziom gry i pozycję w tabeli. Tym razem jednak oczekiwaliśmy bardziej wyrównanego pojedynku. Na to jednak się nie zapowiadało. Od samego początku świetnie atakowali gospodarze i konstruowali swoje akcje ofensywne, które zazwyczaj wykańczali skutecznie. Pierwszy gol padł już w 1 minucie. Wynik meczu otworzył Patryk Tyborowski. Potem każdy zawodnik z pola wpisywał się przynajmniej jednokrotnie na listę strzelców poza Tomaszem Ciechońskim, który świetnie zagrywał do swoich kolegów, notując 3 asysty w pierwszej połowie. Goście oddali kilka celnych strzałów, ale nie zdołali ani razu strzelić gola przed przerwą. Po pierwszych 20 minutach mieliśmy bardzo wysoki rezultat 11:0 dla gospodarzy. Druga połowa nie wyglądała o wiele inaczej. Już w 22 minucie trafił po raz kolejny Raul Recio. Jego koledzy z zespołu tylko powiększali przewagę i średnio co 3 minuty trafiali do siatki. Red Devils byli bezradni przy ofensywie zespołu gospodarzy. Mecz zakończył się nieprawdopodobnie wysokim wynikiem aż 20:0! Chyba długo nie zostanie pobity taki rezultat! PB