(4-5-0-0)
Błażej Czachor, Piotr Grabowski, Adam Kiszka, Adam Koteja, Adam Krzyżewski, Mateusz Michalczyk, Krzysztof Stromecki,
Tomasz Bieleń, Michał Całka, Paweł Chrabonszcz, Damian Kudła, Isidoro Lopes Lucca, Mateusz Olech, Albert Toma, Adam Wodnicki,

Pewne zwycięstwo Citi United
Ostatnim meczem pierwszego dnia nowego sezonu rozgrywek Ligi Citi Bankowej było starcie ekip Loco Motiv z Citi United. Spotkanie to od początku rozgrywane było na bardzo dobrym poziomie. Oglądaliśmy dużo składnych akcji zespołowych, po których zawodnicy obu ekip oddawali w większości celne strzały na bramkę. W 5 minucie obejrzeliśmy pierwszego gola w tym spotkaniu. Na prowadzenie wyszła ekipa gości. Wynik meczu otworzył Tomasz Bieleń. Potem z upływem czasu coraz bardziej przeważała drużyna Citi United. To przeniosło się na kolejne trafienia tego zespołu. Jeszcze przez przerwą bramki zdobywali Lucca Isidor Lopes, Damian Kudła oraz Michał Całka. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0:4. W drugiej goście grali już zdecydowanie spokojniej i nie atakowali zbyt intensywnie na bramkę rywala, nie pozwalali jednak na zbyt wiele rywalom. Loco Motiv bardzo rzadko dochodził do dogodnych sytuacji bramkowych. Przez cały mecz nie zdobyli nawet honorowego trafienia. A Citi United w końcówce poprawiło jeszcze rezultat po dwóch golach Adama Wodnickiego. PB