(3-2-0-0)
Iwaniuk-Sawczuk Rafał: 8 pkt.
(5-3-0-0)
Krzysztof Józefiak, Rafał Kęsicki, Dominik Rzodkiewicz, Jarosław Senator, Bartosz Szymaniak, Rafał Wernerowicz, Tomasz Zdrojewski,
Adil Afandi, Mateusz Dąbrowski, Marcin Drozdowski, Szymon Drozdowski, Rafał Iwaniuk-Sawczuk, Łukasz Migała, Paweł Olszta, Krzysztof Pawłowski, Grzegorz Potepa, Mikołaj Przerwa, Dominik Szczych,

Piękne zwycięstwo Rapidu
Na zakończenie pierwszej kolejki nowego sezonu jesień-zima 2018 obejrzeliśmy starcie Albi Celestes z Rapid Riskiem. Obie drużyny zajmowały bardzo wysokie lokaty w ostatnich rozgrywkach. Gospodarze to po raz kolejny obrońcy tytułu, goście natomiast w nieco odmienionym składzie mieli coś do udowodnienia. Zaczęło się wszystko fantastycznie. Bramki padały już w 3 i 4 minucie. Na prowadzenie wyszedł Rapid po trafieniu Szymona Drozdowskiego. Minutę później wyrównał Tomasz Zdrojewski. Potem wysoki poziom gry reprezentowany przez oba zespoły zdecydowanie cieszył oko, jednak brakowało kolejnych bramek. Dopiero w końcówce pierwszej połowy do ataku wyraźnie ruszyli gospodarze i dołożyli dwa trafienia przed przerwą i kończąc na prowadzeniu pierwszą część meczu. Wszystko zaczęło się zmieniać po przerwie. Rapid dzielnie się bronił przed kolejnymi natarciami rywali i nie odpuszczał do stracenia bramek. Sami zaczęli znakomicie odrabiać straty. W 29 minucie było już 3:3. W końcówce poszli za ciosem i nie poddali się. To Albi Celestes musiało odrabiać, ale nie dało rady. Jeszcze w ostatniej akcji wynik meczu ustalił Adil Afandi. Goście zwyciężyli w znakomitym stylu, po bardzo trudnej końcówce a głównym architektem tej wygranej był zdecydowanie Szymon Drozdowski. PB