(4-4-0-0)
Jarosław Dejneka, Bartosz Kochański, Paweł Krzystek, Paweł Śmiech, Kamil Matysiak, Paweł Mazurek,
Tomasz Ciechoński, Maciej Kolasa, Maciej Kowal, Jakub Lewandowski, Davide Salvaneschi, Patryk Tyborowski, Michał Wasilewski, Miłosz Wiechetek,

Kejskarszers się nie zatrzymują
W kolejnym spotkaniu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Finestra oraz Kejskraszers. Przed meczem raczej każdy obstawiłby pewne zwycięstwo gości. Przebieg meczu pokazał jednak, że nie koniecznie Finestra jest skazana na porażkę. Walczyła dzielnie zwłaszcza w pierwszej połowie i nie pozwalała gościom wywalczyć wysoką przewagę. Kejskraszers dobrze zaczęli, bo zdobywali już bramki w 1 i 4 minucie. Za sprawą Kamila Matysiaka gospodarze doprowadzili do wyniku 2:3 w 16 minucie. Taki też rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron nieznacznie przeważali goście. Wygrali przede wszystkim ze względu na wyższą skuteczność niż ich rywale, choć sami również zmarnowali kilka dogodnych sytuacji. Ostatecznie wynik 6:3 dla Kejskraszers, czyli 4 zwycięstwo z rzędu. PB