(3-2-0-1)
Tomasz Albrecht, Sebastian Dziubdziński, Radosław Kostrubiec, Wojciech Śmiech, Roman Michalski, Sebastian Platał, Radosław Toczyski,
Michał Chmal, Rafał Jonas, Nikolaos Lazaridis, Marcin Luszniewicz, Adam Świeczkowski, Bartosz Wójcik, Karol Wrzoskiewicz,

3 punkty dla Plata o Plomo
W kolejnym spotkaniu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły CMGT OPS oraz Plata o Plomo. Od początku wydawało się, że będzie to bardzo wyrównane starcie, gdyż i jedni i drudzy podobnie rozgrywali swoje akcje i oddawali tyle samo strzałów na bramkę. W 7 i 8 minucie zaczęli trafiać gospodarze za sprawą Tomasza Albrechta i Radosława Toczyskiego. Równie szybko i skutecznie zrewanżowali się goście i też zdobyli 2 gole w dwie minuty, doprowadzając do remisu. Druga część pierwszej połowy przebiegała coraz bardziej pod kontrolą Plata o plomo, w efekcie zdobyli oni bramkę dającą im prowadzeni, które zachowali do przerwy. Po zmianie stron szybko kolejnego gola dołożył Bartosz Wójcik. CMGT byli coraz w gorszej sytuacji, ale nie odpuszczali. Skuteczni byli jednak dopiero w końcówce, gdy było już za późno na odrabianie strat. Goście nie zamierzali utracić korzystnego wyniku i sami też trafiali do siatki gości. Ostatecznie zwyciężyli 7:4. PB