(5-3-0-0)
Mateusz Jancarz, Rafał Małeta, Dominik Rzodkiewicz, Jarosław Senator, Bartosz Szymaniak, Rafał Wernerowicz, Tomasz Zdrojewski,
Paulo Adrega, Bartosz Biernacki, Yaroslav Knir, Aleksander Mamelka, Piotr Stanik, Max Vernerey, Przemysław Wadowski, Marcin Wilk,

Albi nie mieli łatwego zadania
W kolejnym spotkaniu Ligi Citi Bankowej zmierzyły się ze sobą zespoły Albi Celestes oraz Citi Wild Buffaloes. Jedni wielokrotni mistrzowie rozgrywek, drudzy dopiero rozpoczęli w nich swoją przygodę. Obie te ekipy reprezentowały wysoki poziom od samego początku sezonu. Zapowiadało się bardzo ciekawie i tak też było. Od samego początku widać było wysokie zaangażowanie zawodników i walkę o każdy centymetr boiska. Przez pierwsze minuty oglądaliśmy kilka dobrych akcji, jednak nie zakończonych golami. Dopiero w 10 minucie wynik meczu otworzyli gospodarze a konretnie Mateusz Jancarz. Po kwadransie gry doszło do wyrównania. Dla gości trafił Yaroslav Knir. Do końca pierwszej połowy obu drużynom zabrakło skuteczności i zakończyła się ona wynikiem 1:1. Po przerwie znowu pierwsi zaatakowali gospodarze i dzięki Tomaszowi Zdrojewskiemu wyszli na prowadzenie. W 33 minucie role się odwróciły i to goście byli w lepszej sytuacji po zdobyciu 2 bramek. Zabójcze dla Citi Wild Buffaloes okazało się kolejne 120 sekund meczu, gdzie Albi Celestes doprowadzili do prowadzenia 4:3. Do końca meczu zachowali koncentrację i utrzymali wynik, zapewniając sobie zwycięstwo. PB