Marczuk Sylwia: 3 pkt.
(3-0-0-0)
Iwona Bocian-Zaniewska, Marianna Gurba, Justyna Jeziorska, Anna Kulas, Aleksandra Rajewska, Joanna Rokicka, Anna Rynkiewicz, Ilona Wołos,
Iza Drogosz, Justyna Krajewska, Sylwia Marczuk, Magdalena Marzec, Maria Mielnik, Katarzyna Pilipiuk, Joanna Radzięda, Sylwia Własny,

W meczu Ligowiec Kobiet zmierzyły się drużyny TVP i Blue Team. To był bardzo wyrównany i zacięty mecz. W 13 minucie Gurba Marianna podała z boku boiska, bramkarka drużyny przeciwnej minęła się z piłką i Kulas Anna strzeliła na pusta bramkę. W 32 minucie Własny Sylwia odpowiedzią strzałem z pierwszej piłki w polu karnym przy słupku. W 40 minucie padł kuriozalny gol. Gurba Marianna oddała centro-strzał, który miał być wrzutką. Bramkarka spokojnie powinna złapać piłkę w ręce lecz ta sztuka się nie udała. Mecz zakończył się wynikiem 3:1. AB