(3-2-0-0)
Gąsecki Adam: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Quy , Thien , Toan , Tomek , Toni , Trung , Darek , Duc , Dung , Duy , Hien , Hiep , Kuba , Nam ,
Adam Gąsecki, Mateusz Gromek, Michał Hys, Kamil Krzemieniewski, Mateusz Krzemieniewski, Sergiusz Milewski, Karol Misiak, Mariusz Młynarczyk, Dawid Skóra, Rafał Strzałkowski,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się zespoły FC Namdinh oraz Fair Play Plus. Mecz rozpoczął się dość przyzwoicie dla obu zespołów. Najpierw w 3 minucie do bramki trafił Michał Hys, a kilka sekund później Duc. W 8 minucie zawodnicy FC Namdinh wyszli na jedną bramkowe prowadzenie, które nie trwało zbyt długo bo minute później Michał Hys wpisał się jeszcze dwa razy na listę strzelców. W 16 minucie Sergiusz Milewski wykorzystał sytuację 1 na 1, a dwie minuty później wynik pierwszej połowy ustalił Kamil Krzemieniewski, który piłkę odbitą od poprzeczki umieścił w bramce uderzeniem z przewrotki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:5. Druga połowa meczu była bardzo wyrównana, oba zespoły prowadziły bardzo zrównoważony styl gry, nastawiony na szybkie rozgrywanie piłki. Na kolejną bramkę trzeba było czekać do 35 minuty, kiedy to Michał Hys rozgrywający dzisiaj wspaniałe zawody dwukrotnie popisał się nienaganną techniką- w 35 minucie Mariusz Młynarczyk zagrał przed pole karne do M. Hysa, a on potężnym uderzeniem pod poprzeczkę podwyższył wynik spotkania na 6:2. Kilka sekund później Michał Hys ponownie trafił do bramki w prawie identyczny sposób. Minute przed końcem meczu Trung trafił bramkę na 7:3. Nie miała ona znacznego wpływu na końcówkę meczu. Mecz zakończył się wynikiem 7:3.