(4-4-0-0)
Mirosław Borkowski, Adam Brzeski, Jan Goebel, Adrian Królikowski, Michał Pruszyński, Bartek Radosz, Daniel Rzeszutko, Prince Sayedi, Jakub Szkopiarek, Wojtek Tkaczyk,
Artur Jaworski, Patryk Żuławiński, Paweł Magdziarz, Arkadiusz Miastowski, Mieczysław Osik, Andrzej Puniewski,

Kolejna wygrana Tango Warszawa
W 4 kolejce III ligi "Sztucznej Trawy" Tango Warszawa podejmowało drużynę Nissan Zaborowski. Gospodarze przyjechali mocnym składem i już w 3 minucie prowadzili po indywidualnej akcji Goebela . Gospodarze wyglądali na lepiej przygotowanych taktycznie jak i fizycznie. Mimo to byli niesamowicie nieskuteczni. Do tego stopnia , że dwukrotnie mijając bramkarza nie potrafili zakończyć tego bramką. W końcu jednak Pruszyński wykorzystał jedną z licznych okazji i podwyższył na 2:0. Mecz się zaostrzył , oglądaliśmy brzydkie faule , kary minutowe do czasu bramki na 3:1 ( Goebel 21'). W ostatniej minucie bramkarza gości przerzucił Prince Sayedi . Wynik do przerwy 4:0 Po przerwie wiele się nie zmieniło. Tango zaczęło strzelanie już w 28 minucie za sprawą Sayediego. Goście jakby odpuścili. Nie było ich w ataku , a już na pewno nie było ich w obronie. Przy lepszej skuteczności Tango mogło ustrzelić dwucyfrowy wynik już na samym początku drugiej połowy. W 30 było już 6:0 po strzale piętą Goebela ( który ustrzelił tym samym hattricka) Miastowski dał jeszcze jakieś nadzieję strzelając dwie bramki ( 31' 39'). Szanse gości pokrzyżowała czerwona kartka Osika. Grę w przewadze gospodarze wykorzystali natychmiastowo. ( 7:2) Mimo to Miastowski dalej szukał swoich sytuacji i w 45' strzelił swoją trzecią bramkę. Absurdalnej sytuacji dopuścili się gospodarze ,gdy wychodząc we dwóch na pustą bramkę zakończyli akcje strzałem w słupek. Reszutko i Goebel dorzucili jeszcze po bramce ustalając wynik spotkania 9:3