Lutecki Marcin: 9 pkt.
(4-5-0-0)
Michał Dobrzyński, Piotr Dudkiewicz, Grzegorz Kęciek, Krzysztof Orlik, Marcin Paliński, Sebastian Zbijowski,
Tomasz Będkowski, Daniel Dudziński, Paweł Inglot, Patryk Kęcik, Irek Kowal, Mariusz Królak, Marcin Lutecki, Darek Szczerba, Wojciech Wojewódzki,

W kolejnym meczu II ligi "Sztucznej Trawy" Roboclean podejmował zespół AK Warszawiak. Wynik spotkania otworzył AK Warszawiak ,a właściwie Królak , który sprytnym strzałem zza obrońcy zaskoczył bramkarza , tak że ten tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Przez całą połowę utrzymywał się wynik 0:1 przez co atmosfera była bardzo napięta . Zawodnicy sami niepotrzebnie podnosili temperaturę spotkania przez co nie było to widowisko jakie chcielibyśmy oglądać. Wynik do przerwy 0:1 To sprawiało , że mecz pozostawał otwarty i mogliśmy oczekiwać dalszych emocji w tym meczu. Początek drugiej połowy to szybka bramka gości ( Kowal 26') . Pozwoliła ona na trochę pewniejszą grę . Kolejna bramka ( dla gości,) to prawdziwy majstersztyk. Królak podszedł do piłki ustawionej przed polem karnym i z rzutu wolnego zaskoczył bramkarza (0:3) Wynik końcowy 0:3 Całe widowisko zepsuła atmosfera. Gracze obydwu drużyn bardziej niż na wyniku skupili się na faulowaniu i robieniu krzywdy rywalom.