(4-3-0-0)
Jurek Bielicki, Krzysztof Bogaj, Przemek Golak, Adam Olbrycht, Anmar Shanshool, Michał Sławiński, Jacek Szostak, Marcin Wasak,
Mariusz Banaszek, Tomasz Będkowski, Daniel Dudziński, Paweł Inglot, Patryk Kęcik, Mariusz Królak, Marcin Lutecki, Rafał Murawski, Darek Szczerba,

Mecz "na styk"
W 5-ej kolejce II ligi "Sztucznej Trawy" HMMM FC podejmowało zespół AK Warszawiak. Świetnie w mecz weszli goście ,bo już w drugiej minucie bramkę strzelił Królak wykorzystując bezczynność obrony gospodarzy. Mimo tej bramki żadna z drużyn nie potrafiła zdominować przeciwnika. Mecz najprościej mówiąc - nie porywał. Poziom nie zachwycał ,a piłka rzadko kiedy zbliżała się do bramki. Może trochę lepiej wyglądali goście ,ale to nie przekładało się na kolejne bramki . I to byłoby na tyle, jeśli chodzi o emocje pierwszej połowy. Wynik do przerwy 0:1 Druga połowa zaczęła się równie niemrawo co pierwsza. Do tego wszystkiego trzeba dodać bramkę na 1:1 ( Shansool 33') która jeszcze bardziej wyrównała spotkanie. Na szczęście goście wzięli się do roboty i w ekspresowym tempie strzelili trzy bramki ( Dudziński , Kęcik , Królak ) To był prawdziwy pokaz siły gości. Gospodarze byli strasznie źli ,bo te 5 minut dekoncentracji kosztowało ich trzy bramki to też bramka Shansoola dała im jeszcze jakąś nadzieję. Co więcej końcówka należała w pełni do gospodarzy ,a gdyby nie brak czasu , mogliby się oni starać o remis ,gdy Sławiński i Golak strzelali bramki. Tego czasu zabrakło gospodarzom to też mecz zakończył się wynikiem 4:5