(4-1-0-0)
Krzysztof Bogaj, Przemek Golak, Karol Jankowski, Piotr Leszczyński, Kamil Lewszuk, Karol Sławiński, Michał Sławiński, Jacek Szostak, Marcin Wasak,
Hussein , Shaib , Abdul Alhadhrami, Hamood Alhemeidi, Khalid Alkhatri, Hisham Almazruzz, Eiyas Alwadhani, Abdul Aziz, Abdul Majeed,

Kolejny zimny prysznic Hmmm FC
W 4 kolejce II ligi "Sztucznej Trawy" zmierzyły się zespoły "HMMM FC" i OSUP. Goście mogli wyciągać piłkę z siatki już w pierwszych sekundach meczu , ale jeden z zawodników wybił ją w ostatniej chwili. Jednak w 6 minucie ta sztuka się już im nie udała i było 1:0 po golu Golaka. Goście długo na wyrównanie nie czekali,bo już minutę później dał je Alhadhrami . Przy wyniku 1:1 gospodarze prowadzili grę atakiem pozycyjnym ,a goście czekali na szybkie kontry. Jedna z takich kontr dała im bramkę na 1:2 . OSUP poszło za ciosem i jeszcze minutę później dorzucili bramkę na 1:3 autorstwa Husseina. W 19' minucie pięknym wolejem niczym Ivan Rakitić w meczu z Tottenhamem popisał się Alwadhani podwyższając na 1:4 Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. Bramki w drugiej połowie strzelać zaczęli goście. Najpierw w 28' bramkarza zaskoczył Shaib. Goście byli w gazie i strzelili kolejną bramkę na 1:6. Gospodarze starali się jeszcze wrócić do meczu i w 40 minucie za sprawą Sławińskiego było 2:6 Wydawało się to przez chwilę realne po bramce Szostaka na 3;6. Goście jednak nie pozostawili złudzeń i dołożyli przed samym końcem jeszcze dwie bramki. Wynik końcowy 3:8