(4-2-0-0)
Jonasz Gałęziowski, Łukasz Karwowski, Daniel Kurek, Jarosław Opasiński, Przemysław Prusarczyk, Marcin Tomaszewski, Jakub Uśpieński, Adrian Wrona,
Konrad Bludnik, Mateusz Gackowski, Radosław Gołąbek, Łukasz Jóźwiak, Gracjan Konieczny, Artur Miernik, Daniel Reszka, Sebastian Tokarczyk, Tomasz Werbiński,

Pewna wygrana gospodarzy
W 4 kolejce II ligi "Sztucznej Trawy" mierzyły się zespoły ESFT Warszawa i Corston Wankers. Mecz lepiej rozpoczęli Ci pierwsi. Bramkę na 1:0 z rzutu wolnego strzelił Karwowski. Gospodarze chcieli pójść za ciosem ,ale ich okres dobrej gry obył się bez goli. Po tym okresie Corston Wankers doprowadziło do remisu za sprawą Miernika. Po 10 minutach sprawa wyniku znów pozostawała bez zwycięzcy. Dzięki bramce Miernika z rzutu karnego, goście wyszli na prowadzenie 1:2 Kiedy wydawało się , że goście muszą pójść za ciosem wtedy ich gra lekko stanęła. ESFT w 24 minucie zadało dwa ciosy wychodząc na prowadzenie ( Kurek , Opasiński ) Ta niesamowita końcówka dała nam remis ,bo w ostatnich sekundach bramkę na 3:3 strzelił Gołąbek. Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze,bo od dwóch szybkich ciosów ( Opasiński 30' Wrona 31') i było 5:3 dla ESFT WARSZAWA. Długo potem nie działo się nic wartego odnotowania. Mieliśmy też kilka kar minutowych , jak i kilka akcji po obu stronach. Dopiero w 43' zobaczyliśmy kolejną bramkę autorstwa Karwowskiego ( 6:3) Gdy wydawało się , że Corston Wankers może poważnie myśleć o powrocie gdy Miernik i Tokarczyk strzelili bramki ,ale w międzyczasie do ich bramki również wpadla jedna po uderzeniu Wrony. Wynik końcowy 7:5