(5-4-0-0)
Mateusz Budyta, Sebastian Gajowiak, Damian Grynowiecki, Paweł Kopczyński, Kamil Kozłowski, Karol Kucharski, Paweł Kurek, Cezary Śledziak, Rafał Paciorek,
Jarek Dusiński, Rafał Kamiński, Łukasz Karda, Bartosz Kurowski, Piotr Legut, Tymoteusz Olejnik, Michał Orłowski, Emil Rochmiński, Adam Rymarczuk, Jan Szczęsny, Tomek Zbiejcik,

Pechowy mecz "Wściekłych Ptaków"
W 4 kolejce II ligi "Sztucznej Trawy" FC K.A.C. podejmowali "Wściekłe Ptaki". Obydwa zespoły postawiły na intensywny pressing i szybki odbiór po stracie. Gdy pierwsza fala uderzenia obydwu zespołów minęła wtedy bardziej do głosu doszli goście. Nie potrafili jednak swojej dominacji udowodnić bramką. Żeby tego było mało FC KAC dostał rzut karny , którego wykorzystał Śledziak. Przy wyniku 1:0 gra znowu się zintensyfikowała . Kiedy minęła kolejna fala uderzeniowa i wszyscy zbierali się na przerwę strzałem po długim roku bramkarza gości zaskoczył Grynowiecki. Wynik do przerwy 2:0 Niewątpliwie goście mieli pecha i byli strasznie nieskuteczni. Druga połowa zaczęła się najgorszym możliwym scenariuszem dla zespołu Wściekłych Ptaków. Nonszalancję obrońców wykorzystał Paciorek i było już 3:0. Taki wynik zdekoncentrował gości do tego stopnia , że przestali sobie podpowiadać ,a przez to ich podania często lądowały na autach. Potem jeszcze byliśmy świadkami kilku akcji w dwie strony . Mimo wszystko więcej bramek już nie ujrzeliśmy i mecz zakończył się wynikiem 3:0