(4-2-0-0)
Mateusz Budyta, Sebastian Gajowiak, Adam Głowacki, Damian Grynowiecki, Paweł Kopczyński, Kamil Kozłowski, Maciej Żach, Cezary Śledziak, Rafał Paciorek, Bogdan Sobanski,
Mariusz Banaszek, Michał Hermann, Patryk Hermann, Patryk Kęcik, Mariusz Królak, Marcin Lutecki, Darek Szczerba, Wojciech Wojewódzki,

Pełna dominacja AK Warszawiaka Mokotów
W 3 kolejce II ligi Sztucznej Trawy zmierzyły się zespoły FC KAC i i AK WARSZAWIAK. Mecz do 10 minuty toczył się w środku pola. Grę nie co ożywiła bramka gości autorstwa Marcina Luteckiego. Nim gospodarze zdążyli się zorientować, że stracili bramkę, tracili już dwie za sprawą Michała Hermanna. Obydwa zespoły poszły na szybką wymianę ciosów i mieliśmy 1:3 ( Sobański FC KAC) , KĘCIK (AKW) . AK poszło za ciosem i 5 minut później podwyższyli prowadzenie na 1:4 ( Lutecki 18') To jednak zakończyło wszelkie emocje w tej części spotkania . Wynik do przerwy 1:4 Swoją lepszą dyspozycję goście udowodnili w 33 minucie jeszcze bardziej oddając się od przeciwników. (Michał Hermann 33') Warto wspomnieć , że KAC mógł jeszcze wrócić do meczu ,ale dwukrotnie z samej linii bramowej piłkę wybijał Szczerba. Gospodarze jakby opadli z sił i dawali przeciwnikom co raz więcej okazji do strzelenia bramki . Kolejne bramki były tylko kwestią czasu. Takim sposobem mecz zakończył się wynikiem 1:8 ,a brakujące 3 bramki strzelili ( Królak 44' i P.Hermann 43'47') Wynik końcowy 1:8