(4-4-0-1)
Grzegorz Cymbalak, Jarek Dusiński, Rafał Kamiński, Łukasz Karda, Bartosz Kurowski, Piotr Legut, Tymoteusz Olejnik, Michał Orłowski, Adam Rymarczuk, Artur Zbiejcik,
Michał Ciszyński, Jonasz Gałęziowski, Łukasz Karwowski, Daniel Kurek, Jarosław Opasiński, Marcin Tomaszewski, Jakub Uśpieński,

ESFT wyrywa zwycięstwo drugą połową
W 1 kolejce II ligi rozgrywek "Sztucznej Trawy " drużyna Wśiekłe Ptaki podjęła drużynę ESFT Warszawa. Mecz od początku był pod dyktando drużyny gości ,którzy swoją dominację uprzypięczetowali bramką zdobytą przez Marcina Tomaszewskiego w 10 minucie (0:1) . Ten sam zawodnik 9 minut później przeszedł drogę z nieba do piekła zaskakując swojego bramkarza , gdy próbował wybić mocno wstrzeloną piłkę w pole karne (1;1). Drużyna ESFT od początku spotkania czuła się silniejsza od rywali i w tej samej minucie (19') bramkę na 1:2 strzelił Jarosław Opasiński po sprytnym podaniu Daniela Kurka . Wynik do przerwy (1:2) nie oddawał prawdziwej przewagi ESFT nad gospodarzami. Początek drugiej połowy dawał nadzieję Wściekłym Ptakom na lepszy końcowy rezultat ,ale ich marzenia zburzył Marcin Tomaszewski ,który na dobre chciał zamazać skazę po trafieniu samobójczym (1:3). Gospodarze wzięli się do roboty i w 37' minucie bramkę kontaktową strzelił Tymek Olejnik (2;3) . Niestety to było wszystko na co było stać drużynę gospodarzy ,a goście dołożyli jeszcze dwie bramki po składnych akcjach , które wykończyli Michał Ciszyński (39') i Jarosław Opasiński ( 48') Wynik końcowy 2:5 Warto również napomnieć ,że drużyna gospodarzy mogłaby pokusić się o remis lecz stalowych nerwów zabrakło Łukaszowi Karda ,który uderzył w słupek z 11go metra.