(4-4-0-0)
Hung , Long , Nhat , Quang , Thinh , Toan , Trung , Anh Hong, Mai Linh, Tung,
Vadym Butenko, Vladyslav Holod, Sergij Kozak, Maksym Kushniruk, Igor Macijewski, Andrzej Paszczenko, Oleksandr Petrovskyj, Oleksij Procenko, Piotr Smoleński,

Remis na życzenie
W 4 kolejce Ekstraklasy "Sztucznej Trawy" FC Hanoi podejmowało "Przyjaciół". Mecz jak każdy w wykonaniu gości stał na wysokim poziomie , ale też był jednym z tych gdzie większość kontaktów fizycznych było na pograniczu faulu. W 5 minucie Hong Anh znalazł trochę miejsca na przedpolu i uderzył z zewnętrznej części stopy umieszczając piłkę w bramce. Goście poddenerwowani całą tą sytuacją dostali jeszcze kare minutową. FC Hanoi stwarzało sobie mnóstwo sytuacji bramkowych , dzięki wysokiej grze bramkarza , który miejscami brał nawet udział w akcjach w polu karnym.. Kiedy wydawało się , że to gospodarze są bliżsi bramki na 2:0 , wtedy to niespodziewanie na 3 minuty przed końcem Macijewski doprowadził ro wyrównania. Goście mogli jeszcze prowadzić przed przerwą, ale strzał z linii bramkowej wybił głową zawodnik gospodarzy. Wynik do przerwy 1:1 Druga połowa była bardziej wyrównana ,ale niestety wraz z tym ciężko było o jakiejkolwiek bramki. Emocje zaczęły się na 10 minut przed końcem. Najpierw Holod ( Przyjaciele) dostał czerwoną kartkę. Goście grając w osłabieniu strzelili na 1:2 ( Kushniruk) ,ale prowadzeniem cieszyli się zaledwie minutę ,bo bramkę na 2:2 strzelił Nhat. Pięć minut później wciąż był remis ,ale 3:3 ( Butenko 42') ( Anh 45') Końcówka meczu była prawdziwą gratką dla kibiców. W ostatniej minucie Przyjaciele wyszli 2 na 1 ,ale strzał obronił bramkarz. Ten posłał długą piłkę do napastnika , który strzelił w słupek . Na 3 sekundy przed końcem meczu zawodnik gospodarzy chybił o dosłownie 2-3 centymetry. Wynik końcowy 3:3