Adamczyk Marcin: 6 pkt.
(3-3-0-0)
Oleg , Dominik Adamiak, Krzysztof Białożyt, Adam Kawa, Tomasz Żero, Marek Pietrzak, Mariusz Pietrzak, Bartłomiej Winczek,
Marcin Adamczyk, Grzegorz Bajszczak, Rafał Goluch, Piotr Jagiełło, Marek Konopko, Krzysztof Lach, Grzegorz Świercz, Jakub Pankiewicz, Karol Siembor,

W meczu III ligi, ligowiec Biznes zmierzyły się Irydion i PIT-RADWAR S.A. W tym meczu zmierzyły się dwie niepokonane drużyny. Jednak to Irydion okazał się lepszy, już w 1 minucie Pietrzak Marek zaskoczył rywali dobrym strzałem. W 7 minucie Konopko Marek dostał podanie w pole karne i strzelił z bliskiej odległości. W 18 minucie gol padł po wrzutce z rzutu rożnego do Pietrzak Marka. W 20 minucie Oleg zrobił indywidualny rajd po czym położył bramkarza i strzelił do pustej bramki. W 40 minucie ten sam gracz strzelił super bramkę. Zrobił znów rajd ale tym razem minął obrońce sztuczką piłkarską zwaną rainbow i strzelił z bardzo ostrego kąta. Ustanowił też wynik meczu na 5:2.