Kompała Dariusz: 7 pkt.
(3-4-0-0)
Michał Gałązka, Kamil Karpiński, Patryk Kęcik, Stanisław Łączkowski, Dariusz Pacuszka, Paweł Pirogowicz, Michał Prus-Niewiadomski, Dariusz Szczerba,
Marcin Bittel, Sławomir Chodkiewicz, Artur Chojnacki, Michał Fidler, Mateusz Górny, Dariusz Kompała, Dawid Szwakop, Szymon Wiczyński,

W meczu II ligi, ligowiec Biznes zmierzyły się Ministerstwo Obrony Narodowej i DSV. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0. Gracze obu drużyn grali, tak jakby nie mogli. W drugiej połowie nastąpiło przełamanie i to już w 21 minucie po podaniu z głębi pola w pole karne, gdzie Fidler Michał strzelił z bliskiej odległości. W 24 minucie Karpiński Kamil, odebrał piłkę w obronie i strzelił nie do obrony. W 28 minucie Pirogowicz Paweł strzelił z przed pola karnego, tak że piłka zanim znalazła się w siatce to jeszcze odbiła się od słupka. Jest to kolejna porażka DSV, a MON może się cieszyć z zwycięstwa