(3-3-0-0)
Mariusz Firmanty, Marcin Mazur, Jakub Petlik, Artur Szewczyk, Jarek Zaręba,
Piotr Dziubiński, Pedro Freire, Michał Gostkowski, Krzysztof Grądziel, Tomek Kalinowski, Kamil Leski, Rafał Marchewka, Adrian Wrona,

JMP lepsze, ale niewiele...
I Ligi w którym to udział wezmą drużyny USP Zdrowie oraz JMP. Obie ekipy prezentują podobny poziom piłkarski i jak najbardziej będą się liczyć w walce o miejsce na podium, wiec rozgrywka zapowiada się ciekawie. Po rozpoczęciu potyczki pierwsi skutecznie zaatakowali goście, jednak ich radość nie trwała długo, gdyż po kolejnych dwóch minutach był już remis za sprawą Mazura. Animuszu JMP jednak nie można było dzisiaj odmówić i parę chwil później znowu padł gol. Z łatwością na to odpowiedział Firmanty, ale Wrona potrzebował raptem minuty, a żeby znowu podwyższyć wynik. W 12 minucie dołożył się do tego Dziubiński i już było 2:4. Gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko raz i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:4 dla JMP. Strzały 7:10, celne 5:7. Drugą odsłonę rozpoczęliśmy od uderzenia USP po którym znowu na tablicy wyświetlił się remis. Kolejne bramki padły już w końcówce. Wtedy to goście skomasowali ataki i pokusiło się o dwa trafienia z czego USP odrobiło tylko jedno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:6 dla JMP. Strzały 16:20, celne 11:15.