(5-5-0-0)
Mateusz Borkowski, Bartłomiej Celiński, Michał Getke, Kamil Kopeć, Marcin Zaborek, Konrad Zając, Kamil Zajączkowski,
Piotr Dziubiński, Pedro Freire, Rafał Hajbunowicz, Tomek Kalinowski, Rafał Marchewka, Adrian Wrona, Damian Zalewski,

JMP gromi WideLaw w meczu na szczycie.
W drugim wtorkowym ,meczu zaplecza Ekstraklasy Ligowca Mistrzów doczekaliśmy się hitu. Naprzeciw siebie stanęli odpowiednio druga oraz trzecia drużyna w tabeli, czyli WideLaw podejmował JMP. Obie ekipy w tabeli dzielił raptem punkt na korzyść gospodarzy, a więc stawką tego starcia była pozycja wicelidera. Ci co przygotowali się na wielkie emocje w tym starciu musieli obejść się smakiem. Od początku to JMP narzuciło swój rytm, spychając rywala na swoją połowę. Tak wyglądał prawie cały mecz, a najlepiej świadczy o tym wynik. Już do przerwy JMP spokojnie prowadził 5:0, a mógł dużo więcej. Po dwa gole zdobyli Adrian Wrona i Rafał Hajbunowicz, a piątego dołożył Pedro Freire. Do przerwy zatem JMP spokojnie prowadził 5:0. Strzały 9:21, celne 5:14. Po zmianie stron nic nie zmieniło się w obrazie gry. Nadal stroną bezdyskusyjnie lepszą byli goście, którzy w drugiej odsłonie kontynuowali swoją dobrą grę, aplikując rywalowi kolejne pięć goli. Fantastyczną serią kontynuował Wrona, który po przerwie do swojego dorobku dołożył jeszcze cztery bramki (w sumie sześć goli i tytuł zawodnika meczu), a kolejną dołożył Rafał Marchewka. Honor gospodarzy uratował w 30’ Kamil Kopeć. Ostatecznie JMP całkowicie zasłużenie odprawił z kwitkiem WideLaw 10:1 i wskoczył na pozycję wicelidera, spychając swojego wtorkowego oponenta na najniższy stopień podium. Strzały 27:42, celne 16:27.