Felak Filip: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Łukasz Gawroński, Kuba Ignaczewski, Piotr Rykowski, Mariusz Tryzybowicz, Robert Wasiuk, Mariusz Zajkowski, Paweł Zamysłowski,
Łukasz Bartkiewicz, Vadim Butenko, Filip Felak, Daniel Kierkowicz, Dmytro Kirshar, Jan Klechniowski, Igor Matiejewski,

W meczu I Ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Warriors – Real oraz Uszy Pająka. Okazuje się, że w tej grupie w dniu dzisiejszym nie łatwo było odnieść zwycięstwo. Podobnie w tym spotkaniu szala zwycięstwa bardzo długo nie przechylała się ostatecznie na korzyść jednej drużyny choć długo była przechylona na stronę Warriors. Ambina gra Uszów sprawiła jednak, że w ostatnich minutach drugiej połowy zaczęła powracać do równowagi. Warriors mocno weszli w ten mecz dzięki Robertowi Wasiukowi. Ten zawodnik zapunktował już w 2 minucie. Kolejne trafienie dołożył w 17. Uszy nie rezygnowały ze zdobycia punktów. W 20 minucie gol Vadima Butenko poderwał ten zespół do walki. W 23 minucie był już remis po bramce Łukasza Bartkiewicza. Do przerwy to jednak Warriors prowadzili. Minutę później gola na dwie raty zdobył bowiem Łukasz Gawroński. W drugiej połowie Warriors zapewnili sobie bezpieczne prowadzenie. W 27 minucie wynik podwyższył nie kto inny jak Robert Wasiuk a w 30 ten sam zawodnik zdobył piątą bramkę dla swojego zespołu. Uszy nie złożyły broni. W 43 i 44 dwa strzały z dystansu Łukasza Bartkiewicza i Igora Matviejewskiego pozwoliły złapać kontakt z rywalami. Pozostały czas nie przyniósł już rozstrzygnięcia i ostatecznie Warriors-Real pokonali Uszy Pajonka 5:4.