(3-2-0-0)
Michał Bielawski, Vadim Butenko, Filip Felak, Daniel Kierkowicz, Jan Klechniowski, Michał Kurzępa, Igor Matiejewski, Piotr Smoleński,
Karol Jankowski, Michał Maszkiewicz, Karol Sławiński, Michał Sławiński, Karol Wiszniewski, Andrzej Ziembicki,

Zaczęli odrabiać, gdy było już za późno
W meczu I ligi rozgrywek Ligowca na Sztucznej Trawie zmierzyły się ze sobą zespoły Uszy Pajonka oraz Byli do pojechania. Od samego początku obie ekipy toczyły wyrównaną walkę o każdy centymetr boiska. Nie było widać przewagi którejkolwiek z ekip. I jedni i drudzy próbowali zaskoczyć swoich przeciwników. Wszystko rozgrywało się na wysokim poziomie. Mnóstwo doskonałych akcji i strzałów. Na prowadzenie wyszła ekipa gości w 6 minucie. Wynik meczu otworzył Michał Maszkiewicz po podaniu Karola Jankowskiego. Gospodarze przez długi czas szukali okazji do wyrównania, nie potrafili jednak wykorzystać swoich dobrych sytuacji. Dopiero po kwadransie gry padła bramka na 1:1. Autorem tego trafienia był Michał Kurzępa. Niemal dwie minuty później to Uszy Pajonka wyszły na prowadzenie, a po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Kurzępa. Od tego momentu widać było lepszą grę ze strony gospodarzy. Efektem tego była kolejna ich bramka w 22 minucie. Tym razem za sprawą Wadima Butenko. Do przerwy utrzymał się rezultat 3:1. Po zmianie stron zmienił się też obraz gry. Uszy Pajonka zdecydowanie dominowały i od samego początku drugiej połowy zaczęli powiększać swoją przewagę. Po przerwie dwa razy trafił Michał Bielawski. Gospodarze częściej rozgrywali piłkę i stwarzali sobie więcej sytuacji bramkowych. W 35 minucie kolejnego gola zdobył Wadim Butenko. Goście byli już w bardzo trudnej sytuacji i mieli już zbyt wielką stratę do rywala. Mimo to jeszcze zdołał strzelić trzykrotnie Karol Jankowski, nie wystarczyło to jednak nawet na wyrównanie. Ostatecznie Uszy Pajonka zwyciężyły 6:4. PB