Gronostajski Maciej: 9 pkt.
(5-4-0-0)
Vadim Butenko, Daniel Kierkowicz, Dmytro Kirshar, Piotr Margielewski, Igor Matiejewski, Piotr Smoleński,
Phu , Maciej Gronostajski, Łukasz Hoppe, Daniel Hummel, Hubert Lecyk, Wojtek Pietrzykowski, Artur Pondo, Sławek Rosiński, Michał Wysocki,

W meczu I Ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Uszy Pajonka i Nankatsu. To spotkanie mogło zakończyć się zwycięstwem jednej jak i drugiej drużyny. Ostatecznie po końcowej syrenie na tablicy widniał jak najbardziej zasłużony remis 2:2. Prowadzenie w tym pojedynku objął zespół Nankatsu w 9 minucie kiedy dwójkową akcję wykończył Hubert Lecyk. Tuż przed syreną kończącą pierwszą część spotkania wyrównującą bramkę z rzutu wolnego zdobył Igor Malsiievskiy. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy to Uszy Pajonka wyszły na prowadzenie. W 26 minucie piłkę w krótkim rogu zmieścił Daniel Kierkowicz. Uszy chciały za wszelką cenę utrzymać ten wynik. Nankatsu natomiast napierało coraz bardziej. W 36 minucie zdołali zdobyć bramkę wyrównującą. Po przejęciu piłki na listę strzelców wpisał się PHU.