Boguta Piotr: 8 pkt.
(5-3-0-0)
Tomek Bicz, Dominik Kozieł, Dawid Lewandowski, Arek Parolczyk, Krzysztof Raciborski, Marcin Sowiński, Michał Wyroślak,
Jakub Ćwik, Piotr Boguta, Adrian Brzozowski, Marcin Ignaciuk, Rafał Janus, Rafał Kolasiński, Łukasz Kwiatkowski, Grzegorz Walczak,

W meczu I ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny AZS PJATK oraz Bastion. Bastion podszedł do tego meczu bardzo zmotywowany. Już w pierwszej minucie składną akcję wykończył Marcin Ignaciuk a cztery minuty później Łukasz Kwiatkowski otrzymał dość przypadkową asystę, objechał bramkarza i podwyższył wynik. AZS zmniejszył straty po świetnym strzale z dystansu Dominika Kozieła, który umieścił piłkę w samym okienku bramki. Bastion odpowiedział identyczną bramką Rafała Kolasińskiego w 18 minucie a wynik pierwszej połowy na 1:4 ustalił w 25 minucie Grzegorz Walczak po wyprowadzonej kontrze i ładnej podcince nad wychodzącym bramkarzem. Drugą połowę również lepiej rozpoczął Bastion. W 30 minucie kolejna kontra zakończyła się zdobyciem bramki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Rafał Janus. Bastion mógł już kontrolować przebieg spotkania. Pomimo, iż stracili jeszcze trzy bramki ostatecznie pokonali AZS PJATK 5:4.