Felak Filip: 5 pkt.
(3-2-0-0)
Mateusz Budyta, Damian Dziok, Maciej Frąckiewicz, Olaf Kielar, Michał Kleszczewski, Przemek Mączewski, Piotr Szczepanik, Rafał Wojciechowski, Grzegorz Zaleski,
Vadim Butenko, Filip Felak, Dmytro Kirshar, Michał Łojewski, Michał Majecki, Igor Matiejewski, Piotr Smoleński,

W meczu I ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Wiecznie Młodzi oraz Uszy Pajonka. Wynik meczu otworzył już w pierwszej akcji meczu zawodnik Wiecznie Młodzi- Piotr Szczepanik, który po podaniu od Grzegorza Zaleskiego pokonał bramkarza. Na odpowiedź zespołu Uszy Pajonka musieliśmy czekać do 4 minuty, kiedy to Michał Łojewski przejął bezpańską piłkę, a następnie mocnym uderzeniem obok bliższego słupka pokonał bramkarza. Następnie doszło do szybkiej wymiany ciosów pomiędzy obiema drużynami. Najpierw do bramki trafił Rafał Wojciechowski, a dwie minuty później Piotr Smoleński technicznym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. W 16 minucie Piotr Szczepanik wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Oba zespołu nie zamierzały się poddawać, czego efektem były kolejne trzy bramki strzelone jeszcze w pierwszej połowie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:3. Druga połowa rozpoczęła się od bramki zawodnika Uszy Pajonka Vadima Butenko, który piłkę odbitą od obrońcy umieścił piłkę uderzeniem z pół wolej idealnie w samym ,,okienku" bramki. Dało to nadzieję zawodnikom Uszy Pajonka, lecz nie na długo bo już dwie minuty później Rafał Wojciechowski wpisał się na listę strzelców po raz trzeci. Wynik meczu ustalił Damian Dziok uderzeniem z główki.