Staszewski Krzysztof: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Paweł Jędrzejewski, Daniel Korzeniewski, Radek Maliński, Tomasz Mrówczyński, Fabio Soldani, Grzegorz Wojciechowski, Michał Woźniak,
Konrad Darocha, Mateusz Lisiecki, Paweł Lisiecki, Nhat Nguyen Cong, Bartek Rynowiecki, Krzysztof Staszewski, Max Stella, Sylwek Zacharzewski, Michał Zawadzki,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zaowdnicy Chaos Ochota oraz Kolektiv. Na pierwszą bramkę w meczu musieliśmy czekać do 14 minuty, kiedy to Konrad Darocha zagrał w głęb pola karnego do Bartosza Rynowieckiego, a ten uderzeniem obok bliższego słupka pokonał bramkarza. Dwie minuty później doszło do krótkiej wymiany ciosów pomiędzy dwiema drużynami. Najpierw do bramki trafił Michał Zawadzki (asyst. Bartosz Rynowiecki), a kilka sekund później Paweł Jędrzejewski przejął piłkę przed polem karnym przeciwników, po czym trafił bramkę kontaktową. W 23 minucie bramkę na 1:3 zdobył Nhat Cong Nguye, który po podaniu od Bartosza Rynowieckiego, umieścił bramkę obok bliższego słupka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:3. Druga połowa rozpoczęła się od przepięknej bramki zawodnika Chaos Ochota- Pawła Jędrzejewskiego, który po podaniu od Radosława Malińskiego oddał bardzo mocne uderzenie z okolic środka boiska. Dwie minuty później bramkę na 3:3 zdobył Tomasz Mrówczyński, który będąc w sytuacji 1 na 1 nie pozostawił bramkarzowi żadnych szans. W 40 minucie na prowadzenie wyszła drużyna Kolektiv, kiedy to po podaniu od Maxa Stella, Michał Zawadzki pokonał bramkarza mocnym uderzeniem obok słupka. Cztery minuty przed końcem meczu bramkę na 4:4 zdobył zawodnik Chaos Ochota- Grzegorz Wojciechowski, który będąc w dogodnej sytuacji pokonał bramkarza uderzeniem pod poprzeczkę.