(4-3-0-0)
Świerczyński Alex: 4 pkt.
(3-1-0-0)
Piotr Grzegorczyk, Wołodymyr Ilijenko, Krzysztof Kosiorek, Marek Okoń, Michał Okoń, Łukasz Oziomek, Tomasz Poseniak, Bronisz Pstrucha, Grzegorz Rutkowski, Krystian Szularz,
Bartosz Król, Łukasz Kubczak, Alex Świerczyński, Jakub Seta, Łukasz Trojan, Michał Wierzchowski, Mateusz Wikło,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Atak Klonów oraz War Stars. To spotkanie miało wyrównany przebieg tylko w pierwszej połowie. Część ta zakończyła się wynikiem 2:2 a WarStars za każdym razem gonili wynik. Druga odsłona to coraz większa przewaga Klonów. Tą część wygrali 6:3 a całe spotkanie 8:5. Ozdobą drugiej połowy była bramka Wołodomyra Iliyenki z 32 minuty kiedy z bardzo dużej odległości umieścił piłkę w okienku bramki rywali oraz bramka Jakuba Sety kiedy w 44 minucie po wrzutce z wykonywanego rogu oddał strzał z pierwszej piłki pod poprzeczkę bramki rywali.