Juźwin Radek: 9 pkt.
(4-5-0-0)
Kamil Boruta, Damian Cichy, Maciej Dziurdź, Damian Klepacki, Tomasz Pietrzak, Maciej Pisula, Łukasz Sobieraj, Krzysztof Szatyński, Mateusz Wydrzyński,
Marcin Antolik, Sebastian Gajowiak, Adam Głowacki, Damian Grynowiecki, Radek Juźwin, Konrad Kowalczyk, Kamil Kozłowski, Sebastian Rybski, Karina Trojan,

W meczu III ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Sztukasy oraz FC K.A.C. Mecz rozpoczął się od bramki zespołu FC K.A.C. W 5 minucie Sebastian Rybski zagrał do Kamila Kozłowskiego, a ten mocnym uderzeniem pokonał bramkarza. Dwie minuty później nieszczęśliwa interwencja Adama Głowackiego zakończyła się bramką samobójczą. W 11 minucie, Sebastian Rybski przejął piłkę przed polem karnym przeciwników, po czym technicznym uderzeniem pokonał bramkarza. Lepszy okres gry zespołu FC. K.A.C. zaowocował kolejną bramką. Konrad Kowalczyk zagrał przed pole karne do Kamila Kozłowskiego, który bezproblemowo przeszedł cały blok defensywny, a następnie umieścił piłkę obok dalszego słupka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:3. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 43 minuty, kiedy to Sebastian Gajowiak po indywidualnym rajdzie dograł do niepilnowanego Kamila Kozłowskiego, który umieścił piłkę w pustej bramce. Wynik meczu został ustalony w 49 minucie, kiedy to Damian Grynowiecki zagrał do Kariny Trojan, a ta mocnym uderzeniem pokonała bramkarza, ustalając wynik 1:5.