Tryc Maciek: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Michał Dobrzyński, Piotr Dudkiewicz, Bartek Hys, Maciek Jaszczura, Robert Konarzewski, Konrad Nowicki, Maciej Nurkiewicz,
Piotr Giżyński, Igor Kmarchuk, Kamil Lewszuk, Łukasz Samulnik, Damian Sromek, Maciek Tryc, Marcin Węgrzyński, Marcin Woźnica,

W meczu II ligi rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą drużyny Roboclean oraz Pożoga Bonito. Początek mieliśmy dość niezwykły. Zawodnicy jednej i drugiej drużyny rzucili się do walki tuż po pierwszym gwizdku. Stąd po 2 minutach meczu mieliśmy na tablicy wynik 1:1. Kolejne minuty to próby zdobycia kolejnych bramek. Żadna drużyna nie rezygnowała. W 12 minucie padają kolejne dwie bramki po jednej dla każdej z drużyn. Drugą część pierwszej połowy lepiej wytrzymał Roboclean. To oni zdobyli kolejne dwie bramki odskakując rywalom na 4:2. W drugiej części Roboclean zaczął grać ostrożnie jakby broniąc wyniku. A sytuacja taka zemściła się w 33 i 35 minucie kiedy przeciwnicy doprowadzili do wyrównania. Roboclean miał jeszcze jedną szansę na wygraną. Prowadzenie odzyskali w 43 minucie ale ostatnie słowo należało do przeciwników. W 48 minucie padła bramka na 5:5 i spotkanie zakończyło się jak najbardziej zasłużonym remisem.