Pęksa Piotr: 5 pkt.
(3-2-0-0)
Patryk Halaburda, Paweł Inglot, Filip Litwiński, Piotr Litwiński, Dominik Skorża, Darek Szczerba, Paweł Wycisłowski, Piotr Wycisłowski,
Ayhan Emiroglu, Marcin Kapała, Michał Komorowski, Piotr Pęksa, Daniel Pyza, Radek Tretiak,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Sztuczna Trawa zmierzyły się ze sobą zespoły Grospol.pl oraz Służewiec. Mecz rozpoczął się od znacznej przewagi zawodników Grospol.pl. Wynik meczu otworzył Patryk Halaburda, a następnie w 17 i 22 minucie do bramki trafiał Piotr Wycisłowski oraz Dominik Skorża. Na odpowiedź zespołu Służewiec trzeba było czekać do 27 minuty, kiedy to Radosław Tretiak trafił do bramki po podaniu od Marcina Kapały. W 32 minucie Paweł Wycisłowski dołożył drugie trafienie podwyższając wynik na 4:1. Sześć minut później Daniel Pyza trafił do bramki Grospol.pl dając nadzieje na chociażby remis. Ostatnie cztery minuty należały do zawodników Grospol.pl. Najpierw w 46 minucie Dominik Skorża umieścił piłkę w bramce po przepięknym uderzeniu z rzutu wolnego, a trzy minuty później Patryk Halaburda ustalił wynik meczu na 6:2.