Skowroński Zenon: 8 pkt.
(5-3-0-0)
Jaroszewski Michał: 15 pkt.
(8-7-0-0)
Wojciech Biegajło, Benjamin Bigus, Karol Bujalski, Viktor Jaremii, Jerzy Jurczak, Damian Karolewski, Artur Prokopiuk, Zenon Skowroński, Wojciech Stecewicz, Adam Strzeżek, Szymon Szmyd, Bartosz Tymiński, Paweł Wąs,
Marek Bierca, Bartłomiej Bogucki, Paweł Hardej, Michał Jaroszewski, Kamil Kadzikiewicz, Sebastian Kamiński, Marcin Łagowski, Marcin Małkowski, Kamil Wyrzykowski,

Obi po świetnym meczu odnosi pierwsze zwycięstwo w Ekstraklasie.
W jedynym wtorkowym meczu tej kolejki Ekstraklasy Ligowca Mistrzów Wiosna 2018 AZS WIT podejmował OBI. Ciut lepiej w tym sezonie radzą sobie nominalni gospodarze, którzy do tej pory wygrali jeden mecz, podczas gdy goście przegrali wszystkie cztery. Jednak od początku tego starcia oglądaliśmy zacięte zawody i szalone tempo, które towarzyszyło nam przez całe czterdzieści minut. Lepiej w mecz weszli „Akademicy”, których w trzeciej minucie strzałem z rzutu wolnego na prowadzenie wyprowadził Artur Prokopiuk. Na odpowiedź gości czekaliśmy jednak tylko minutę, a stan meczu wyrównał Bartłomiej Bogucki. Po wyrównanym fragmencie w dziewiątej minucie przebitkę głową w polu karnym wygrał Marek Bierca, wpychając piłkę do siatki i Obi objęło prowadzenie 2:1. Mimo kilku okazji z jednej i z drugiej strony taki wynik utrzymał się do przerwy. Strzały 11:9, celne 5:4. Po zmianie stron niesamowicie tempo podkręciło OBI, które momentami niczym wściekłe zwierze wręcz wyszarpywało piłkę rywalom i wyprowadzało zabójczo skuteczne kontry. W 24’ dwa razy udało im się wykończyć takie akcję i po trafieniach Sebastiana Kamińskiego i Kamila Wyrzykowskiego wyszli na prowadzenie 4:1. AZS parł do przodu, chcąc zmienić niekorzystny dla nich wynik. W 31’ minucie po akcji Bartosz Tymiński – Karol Bujalski udało im się zmniejszyć rezultat do jednego gola. Emocje zaczęły się od nowa, ale OBI grało niezwykle uważnie i ambitnie w defensywie. Do tego w 35’ Bogucki pięknie przymierzył z rzutu wolnego w samo okienko, a dwie minuty później wynik tego starcia ustalił najlepszy na placu, autor w sumie dwóch goli i takiej samej liczby asyst Sebastian Kamiński. Ostatecznie OBI zasłużenie pokonał ASZ WIT 7:3, odnosząc pierwsze zwycięstwo w Ekstraklasie. Strzały 25:21, celne 13:13.