Kamiński Tomasz: 8 pkt.
(4-4-0-0)
Maciej Badowski, Filip Balaban, Filip Domagalski, Konrad Dudzic, Arek Gerwel, Tomasz Grzelka, Paweł Rybaczuk, Piotr Zieliński,
Mikołaj Adamczuk, Kamil Grzesiuk, Szymon Kamiński, Tomasz Kamiński, Michał Kuszewski, Rafał Sieńczak, Rafał Stpiczyński, Klaudiusz Waś, Krzysztof Warchoł,

W meczu III Ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Legalalliance.pl oraz Pracuj.pl. Spotkanie miało bardzo wyrównany przebieg. Lepiej rozpoczęła je drużyna Legalalliance, która objęła prowadzenie w 11 minucie po składnej akcji i bramce Arkadiusza Gerwela. Pracuj.pl odpowiedziało na tą bramkę w 15 minucie a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Warchoł. W 19 minucie ponownie składną akcję zespołu Legalalliance wykończył Arkadiusz Gerwel. Pracuj.pl nie dawało za wygraną. W 22 minucie doprowadzili do ponownego remisu po bramce Klaudiusza Wasia. Przerwa wpłynęła mobilizująco na zawodników Pracuj.pl. To oni uzyskali prowadzenie w 24 minucie po koronkowej akcji i bramce Kamila Grzesiuka. W 35 minucie mocnym strzałem zakończonym sukcesem popisał się Rafał Sieńczak i podwyższył wynik. Legalalliance rzuciło się do odrabiania strat. Skuteczności wystarczyło jednak tylko na jedną bramkę w 36 minucie i ostatecznie Pracuj.pl odniosło zwycięstwo 4:3.