Stryczyński Paweł: 10 pkt.
(5-4-0-1)
Wojtek Gajownik, Patryk Gielęciński, Paweł Marczak, Tomasz Moreń, Tomasz Sobolewski, Łukasz Stryczyński, Paweł Stryczyński, Marcin Wawrzyńczak,
Robert Ciura, Radek Cukierski, Arek Giermak, Piotr Kołodziejski, Marcin Lubański, Tomek Osypiuk, Bartek Rosłoń,

W meczu III Ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Lagardere oraz DTS Transport. Piorunujące otwarcie zaliczyli w tym spotkaniu zawodnicy Lagardere. Strzelanie rozpoczął Wojciech Gajownik zdobywając gole w 4 i 5 minucie. W 8 było już 3:0 po golu Pawła Marczaka. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część spotkania. Lagardere kontrolowało jej przebieg nie pozwalając DTS na przeprowadzanie składnych akcji kończonych strzałami. W drugiej połowie DTS Transport ruszył do zdecydowanych ataków. Pierwsze trafienie zaliczył w 25 minucie strzałem w okienko bramki Piotrek Kołodziejski. W 33 bramkę kontaktową zdobył natomiast z rzutu wolnego Bartek Rosłoń. DTS zwietrzył szansę na korzystny wynik. Jednak w 35 minucie kontrę wyprowadzili przeciwnicy i trafienie Patryka Gielęcińskiego ustaliło wynik spotkania na 4:2