Krzysztoszek Jerzy: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Kamil Grzesiuk, Szymon Kamiński, Michał Kuszewski, Rafał Sieńczak, Rafał Stpiczyński, Klaudiusz Waś, Krzysztof Warchoł,
Adam Jasiński, Michał Kalinowski, Kamil Kościński, Jerzy Krzysztoszek, Łukasz Maziarz, Krzysztof Mieczkowski, Tomasz Mikołajczyk, Arkadiusz Sabala, Marek Słomkowski,

W meczu III Ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Pracuj.pl oraz Idea Bank II. W tym pojedynku obie drużyny zamierzały sięgnąć po komplet punktów. Idea Bank II już w 2 minucie wyszła na prowadzenie po koronkowej akcji i golu zdobytym przez Krzysztofa Mieczkowskiego. Pracuj.pl przystąpiło po utracie bramki do zmasowanych ataków. Przyniosło to zamierzony efekt i to z dużą nawiązką. Do wyrównania doprowadzili w 7 minucie a w 8 na prowadzenie wyszli po świetnym, technicznym, delikatnym lobie Szymona Kamińskiego nad wychodzącym bramkarzem. W 13 minucie dołożyli kolejne trafienie i mimo utraty gola w 15 minucie to oni schodzili na przerwę z prowadzeniem 3:2. Druga połowa zaczęła się od ostrożnej gry zespołów. Dopiero w 32 minucie Arkadiusz Sabala zdecydował się na strzał z połowy boiska i piłka niespodziewanie ugrzęzła w siatce. Minutę później Idea Bank II wyszło na prowadzenie. Pracuj.pl nie zamierzało meczu poddać. W 34 minucie na solową akcję zdecydował się Rafał Stpiczyński. Przedryblował kilku zawodników i strzałem w środek bramki zaskoczył bramkarza rywali. W 38 minucie Idea Bank II wyszła na ponowne prowadzenie. Bardzo ładną bramkę oddając strzał z ostrego kąta w okienko bramki zaliczył Adam Jasiński. Mecz zakończył się jednak remisem 5:5. W ostatniej minucie wynik ustalił Rafał Sieńczak.