Badowski Maciej: 5 pkt.
(4-1-0-0)
Jacek Figas, Damian Gadomski, Kacper Gołębiowski, Marcin Jaśkowiec, Robert Jastrzębski, Dariusz Kopa, Artur Możdżonek, Daniel Piecyk, Piotr Rosłoniec, Kacper Wocial,
Maciej Badowski, Filip Balaban, Filip Domagalski, Konrad Dudzic, Tomasz Grzelka, Krzysztof Lipiec, Piotr Zieliński,

W meczu III Ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny ProService oraz Legalalliance.pl. Wynik tego spotkania nie bardzo odzwierciedla to co działo się na boisku przez większość czasu. Mecz był bardzo wyrównany a o końcowym zwycięstwie ProService zadecydowała bardzo mocna końcówka w ich wykonaniu. To ProService lepiej weszło w to spotkanie i w 7 minucie prowadzili już 2:0. Szczególnej urody była druga bramka zdobyta przez Artura Możdzonka, który posłał prawdziwą bombę od poprzeczki bramki rywali. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy to Legalalliance zdobył gola kontaktowego. Trafienie zaliczył Konrad Dudzic. Drugą część pojedynku fantastycznie zaczęła drużyna Legalalliance. Już w pierwszej minucie bramkę dającą remis zdobył Tomasz Grzelka. Kolejne minuty to bardzo wyrównana gra. Aż do 29 minuty. Wówczas długie podanie bramkarza wykorzystał Marcin Jaśkowiec lobując głową bramkarza przeciwników. Legalalliance musiał atakować chcąc doprowadzić do wyrównania. Jak to często bywa w takich sytuacjach narażał się na kontry rywali. Bezlitośnie wykorzystywali je zawodnicy ProService zdobywając do końca spotkania jeszcze cztery bramki pomiędzy 34 a 39 minutą. Ostatecznie ProService pokonało Legalallianze 8:2.