Woźniak Michał: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Jakub Dobrowolski, Arkadiusz Kaniowski, Mateusz Osóbka, Robert Płonka, Jakub Przytuła, Michał Siegieda,
Piotr Bańczak, Paweł Kobyliński, Rafał Kotuniak, Łukasz Popowski, Grzegorz Ruda, Jakub Sawicki, Jan Tyski, Michał Woźniak,

W meczu I Ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny Żandarmeria Wojskowa oraz Andra. Przed rozpoczęciem tego spotkania nikt się nie spodziewał tak jednostronnego widowiska. ŻW jakby nie była sobą a Andra pokazała wszystko co w tym zespole najlepszego. Andra potrzebowała tylko kilku minut aby wejść na swój najlepszy poziom i pokazać nieprawdopodobną skuteczność. Pięć bramek pomiędzy 6 a 11 minutą to jest wyczyn. Wynik do przerwy 2:8 mówi sam za siebie. W drugiej części mecz się wyrównał. Andra nie musiała już się spieszyć i kontrolowała spotkanie. Ta część zakończyła się wynikiem 2:2. Należy wspomnieć o bardzo zespołowej grze Andry. Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Grzegorz Ruda – 3, Piotr Bańczak, Paweł Kobyliński, Rafał Kotuniak – po 2, Jan Tyski – 1. Ostatecznie Andra pokonała ŻW aż 10:4.