Fiodorow Artur: 7 pkt.
(4-3-0-0)
Robert Basak, Patryk Franczuk, Mateusz Garchel, Piotr Jasnowski, Tomasz Świder, Marcin Mazur, Czarek Zarzycki,
Szymon Ber, Artur Fiodorow, Michał Gurba, Grzegorz Lubos, Piotr Wasilewski, Michał Ziółkowski,

W meczu I Ligi rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny BobiRed.pl oraz IGT. Spotkanie od mocnego uderzenia rozpoczął BobiRed.pl. W 5 minucie fantastycznym uderzeniem w samo okienko bramki popisał się Marcin Mazur dając swojej drużynie prowadzenie. IGT odpowiedziało jednak niemal natychmiast. Wyrównującą bramkę strzałem z dystansu w 7 minucie zdobył Michał Gurba. Kolejne minuty upływały na wyrównanej grze. Tuż przed przerwą na prowadzenie wyszli zawodnicy BobiRed.pl. Dość szczęśliwą bramkę posyłając piłkę między nogami bramkarza zdobył Tomasz Świder. Po zmianie stron IGT ponownie doprowadziło do wyrównania. W 29 minucie na listę strzelców jeszcze raz wpisał się Michał Gurba. Kolejne bramki zdobywali już tylko zawodnicy BobiRed.pl. W 38,39 zaliczyli trafienia strzałami z dystansu a w ostatniej minucie wyprowadzili kontrę ustalając wynik meczu na 5:2.