Wrzoskiewicz Krzysztof: 12 pkt.
(5-5-0-2)
Hung , Long , Quang , Thinh , Trung , Anh Hong, Mai Linh, Tung,
Piotr Gos, Łukasz Komar, Cezary Śledziak, Daniel Pyza, Karol Szwech, Krzysztof Wrzoskiewicz, Jarek Zaręba,

W meczu Ekstraklasy rozgrywek Ligowiec Biznes zmierzyły się ze sobą drużyny FC Hanoi i trotka.waw.pl FC Modzajto. Biorąc pod uwagę słabą formę zawodników FC Hanoi w tym sezonie faworyt tego meczu mógł być tylko jeden. Niespodziewanie w 4 minucie to FC Hanoi objęło prowadzenie po bramce zdobytej przez Trunga. Kolejne bramki zdobywała już jednak tylko trotka. Do przerwy tych bramek zdobyła trzy nie pozostawiając złudzeń zawodnikom FC Hanoi. W 8 minucie stan meczu wyrównał Łukasz Komar. W 12 Piotr Gos popisał się lobem nad bramkarzem przeciwników i trotka objęła prowadzenie, którego nie oddała już do końca. W 16 minucie długą piłkę wykorzystał ponownie Piotr Gos kierując ją główką do siatki przeciwników. Kolejne bramki padły w 30 minucie (Jarek Zaremba), 35 i 37 (Piotr Gos). Ostatecznie trotka.waw.pl FC Modzajto pokonała FC Hanoi 6:1.